Przejdź do treści
Strona główna » Podsumowanie 2022 roku

Podsumowanie 2022 roku

Podsumowanie roku jest dla mnie ważnym elementem okresu między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem. Jest to dla mnie czas na przypomnienie sobie, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy i wyciągnięcie wniosków z tego, co mnie spotkało. Z tej okazji publikuję dziś zawodowe podsumowanie 2022 roku.

Podsumowanie przygotowałam na podstawie pytań, które wykonuję już od kilku lat -> ZOBACZ PYTANIA na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Praca

  • Rozpoczęłam współpracę z Qodeca – i była to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęłam. Od samego początku czekało na mnie wiele wyzwań i równie dużo wsparcia ze strony firmy i zespołu. Czuję, że z każdym miesiącem się rozwijam pracując przy ciekawych projektach i… mam ochotę na więcej! 😀
  • Zostałam Sędzią Polskiego Związku Biathlonu – cały czas uczę się zarówno zasad tej dyscypliny, jak i biegania na nartach. Znajomość przepisów idzie mi dużo lepiej niż poruszanie się na nartach, ale nie planuję się poddawać 😉

Rozwój

  • Rozpoczęłam naukę niemieckiego – choć rozpoczęłam to nie jest najlepsze określenie, bo już w 2021 chodziłam na zdalne zajęcia w DeutschAkademie. Bardzo mi się podobały te zajęcia i popchnęły mój niemiecki do przodu. Jednak dopiero zajęcia 1:1 z najlepszą lektorką spowodowały, że moja znajomość niemieckiego wręcz wystrzeliła 🙂
  • Rozpoczęłam program Master Business Training Kamili Rowińskiej – i zakończyłam wszystkie szkolenia stacjonarne. Dużo odwagi i refleksji, a także cennych kontaktów dały mi te szkolenia, a w połowie kolejnego roku liczę na udział w Gali Mastera RBC.

Podsumowanie 2022 – własne

  • Brałam udział w ciekawych wolontariatach (wolontariackie podsumowanie roku – z okazji Dnia Wolontariusza – przeczytasz TUTAJ)
  • Zostałam mentorką Dare IT – wyprzedzając wpis z planami na 2023 rok, w marcu (gdy będzie kończył się ten program) chcę więcej opowiedzieć o programie.
  • Uruchomiłam swoją stronę internetową (tę, na której właśnie jesteś 😉 )
  • Jestem częścią wirtualnego coworkingu – dzięki wsparciu wspaniałej społeczności i moim Partnerkom Produktywności możecie teraz czytać ten wpis. Współpraca z dziewczynami i wspólne motywowanie się oraz dzielenie wiedzą, ta strona istnieje. WIELKIE DZIĘKI!

Podsumowanie 2022 roku

Zawodowo był to bardzo intensywny rok. Wiele się wydarzyło i w tym miejscu chcę podziękować wszystkim, na których mogłam liczyć nie tylko w najpiękniejszych chwilach, ale także wtedy, gdy potrzebowałam wsparcia <3 Dziękuję także wszystkim czytającym i komentującym moje wpisy – naprawdę wiele to dla mnie znaczy i mam nadzieję, że będziecie ze mną w następnym roku 🙂

Wraz z 58 innymi kobietami współnapisałam książkę o dzieleniu się wiedzą i zarabianiu na niej online.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *