Przejdź do treści

Odblokuj swój potencjał

Zostań testerką oprogramowania

Dołącz do DARMOWEGO WYZWANIA i sprawdź, czy branża IT oraz testowanie oprogramowania są dla Ciebie. Przez 3 dni przejdziemy przez obecną sytuację na rynku pracy, porozmawiamy o tym, jak wygląda na co dzień praca testera oprogramowania oraz zastanowimy się, czy w najbliższym czasie testerzy zostaną zastąpieni przez sztuczną inteligencję.

Plan wyzwania

Bądź z nami każdego dnia i zdobądź informacje niezbędne do podjęcia decyzji o przebranżowieniu 🙂

18.06

Czy w testowaniu jest jeszcze praca?

Przyjrzymy się sytuacji na rynku pracy, zarówno ofertom pracy w różnych miejscach Polski oraz zdalnie, jak i przeanalizujemy widełki płacowe.

19.06

Jak wygląda praca testera na co dzień?

Opowiem Ci, co robię na co dzień pracując jako testerka oprogramowania w korporacji (i porównam ze swoim doświadczeniem w startupie).

20.06

Czy testerów zastąpią automaty i AI?

Sprawdzimy, jak rysuje się sytuacja na przyszłość – czy w ogóle warto interesować się testowaniem, skoro mamy sztuczną inteligencję i testy automatyczne?

Co otrzymasz biorąc udział w wyzwaniu?

3 x 1-godzinne webinary

Przez 3 dni będziemy rozmawiać o tematyce testowania z perspektywy obecnej sytuacji na rynku pracy oraz tego, co przyniesie nam przyszłość i czy warto iść zawodowo w tym kierunku 🙂

Karty pracy

Aby ułatwić Ci koncentrację i pomóc w decyzji o zmianie drogi zawodowej przygotowałam dla Ciebie karty pracy – zarówno do druku, jak i uzupełniania online 🙂

Zniżka na program Test Newbie

Nowa edycja Test Newbie (dawniej: Wirtualny Uni Testerów) rusza już 1 lipca 🙂 Dla uczestników wyzwania, na ostatnim webinarze podam kod zniżkowy, dzięki któremu będziesz mogła dołączyć do Test Newbie taniej 🙂

Nie zwlekaj!

Dołącz do wyzwania i zrób pierwszy krok w kierunku nowej drogi zawodowej!

Kto za tym stoi?

Jola Klima

Jestem ekspertką w temacie testowania oprogramowania, mentorką w trakcie certyfikacji i wykładowczynią na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Od 2016 roku stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić pracodawcom i podopiecznym najwyższą jakość usług.

Zostańmy w kontakcie

Zmieńmy Twoje (zawodowe) życie 🙂