Przejdź do treści
Strona główna » Wirtualny Uni Testerów

Wirtualny Uni Testerów

Dołącz do Wirtualnego Uni Testerów
i zdobądź podstawowy testerski certyfikat!

Chcesz zdać w tym roku egzamin ISTQB na poziomie podstawowym?

Szukasz wsparcia doświadczonego eksperta, który rozwieje wątpliwości?

A może wspierającej społeczności na drodze do zdania egzaminu?

Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedział_ś TAK,
ten program jest dla Ciebie!

Koniec sprzedaży za:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Sprzedaż do końca stycznia 2023 lub wyczerpania miejsc.

Dlaczego warto dołączyć do programu grupowego?

🤝 Motywacja i wsparcie: Razem osiągamy więcej! Program grupowy inspiruje do działania i wzajemnej pomocy, dzięki czemu każda osoba osiągnie swój cel szybciej.

🧠 Wzajemne uczenie się: Dzięki różnorodności perspektyw w grupie, uczysz się nie tylko od eksperta, ale również od innych uczestników. To bogactwo wiedzy i doświadczeń przyspieszy Twój rozwój.

🌐 Elastyczność nauki online: Program umożliwia dostęp do edukacji online, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od lokalizacji, uczysz się razem z innymi, korzystając z zaawansowanych narzędzi komunikacyjnych.

📚 Dzielenie się zasobami: Łatwe udostępnianie notatek, plików i źródeł pozwala na efektywną współpracę. Razem budujecie zasób wiedzy, który jest dostępny dla wszystkich uczestników.

📈 Monitorowanie postępów: Program umożliwia śledzenie Twoich postępów, osiągnięć i zaangażowania w czasie rzeczywistym. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad własnym rozwojem.

💻 Przyjazne dla użytkownika narzędzia: Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika narzędzia ułatwiają interakcję i uczestnictwo w programie gdziekolwiek jesteś.

Kto jest odpowiedzialny za ten projekt?

Mam na imię Jola i uczę testowania 🙂

Jestem ekspertką w temacie testowania oprogramowania, mentorką w trakcie certyfikacji i wykładowczynią na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Od 8 lat stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić pracodawcom i studentom najwyższą jakość usług.

Byłam na Twoim miejscu. Gdy zdawałam Poziom Podstawowy, siedziałam z kolegą z pracy na telefonie i wspólnie uczyliśmy się do egzaminu. Nie było przestrzeni, aby móc uczyć się wspólnie. Teraz tworzę takie miejsce dla Ciebie, abyś miał(a) wsparcie i mogła poszerzać swoją wiedzę pod czujnym okiem bardziej doświadczonej osoby.

Co otrzymujesz dołączając do WUT?

90-120 minut pełne energii (i to razy 8!): Każde spotkanie to intensywna dawka wiedzy, kreatywności i praktycznych umiejętności. Nie tylko omówimy cały zakres materiału do egzaminu, ale również zanurzymy się w fascynującą dyskusję.

🔍 Sesje Q&A na żywo: Twoje pytania są kluczem do zrozumienia. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowego wyjaśnienia czy inspirującej rozmowy, sesje Q&A zapewnią Ci pełną klarowność.

🎯 Wspólne rozwiązywanie zadań: Razem pokonamy najtrudniejsze wyzwania egzaminacyjne. Zadania do egzaminu nie będą już straszne, ponieważ wspólnie je przeanalizujemy i rozwiążemy.

🎥 Dostęp do nagrań: Życie jest pełne nieprzewidywalnych momentów, ale nie musisz martwić się o brak spotkań. Wszystkie nasze sesje zostaną nagrane i udostępnione na naszej platformie kursowej, dzięki czemu masz pełną elastyczność w dostępie do treści.

💡 3 miesiące dostępu do Discorda Uni: Dołącz do grupy ambitnych osób, gotowych do osiągnięcia sukcesu. Wspieramy się nawzajem, uczymy i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.

OK, Jola… Brzmi pięknie, ale ile to kosztuje?

Najlepsze zostawiłam na koniec.

59 zł / 3 miesiące => 65 groszy za dzień

🎁 Jest to pierwsza edycja Uni, dlatego otrzymujesz NAJNIŻSZĄ CENĘ. Nigdy więcej, nawet w promocji, tak tanio nie będzie – jest to forma podziękowania za Twoje zaufanie we moje kompetencje i ten projekt. Co więcej, jeśli będziesz chciał(a) przedłużyć dostęp na kolejne 3 miesiące – masz gwarancję niezmienności ceny. 🎁

To jak, wchodzisz w to i razem podbijemy świat testowania?

A jakie tematy omówimy w programie na żywo?

Podstawy testowania
Testowanie w cyklu wytwarzania oprogramowania
Testowanie statyczne
Analiza i projektowanie testów
Zarządzanie czynnościami testowymi
Narzędzia testowe
Q&A na żywo
Zadania 🙂